Hudební agentura

V této sekci nabízím prezentaci kapelám, včetně možnosti jejich zastupování při sjednání hudební produkce. Základní prezentace je zdarma. Obsahuje název kapely, místo odkud kapela je a telefonní kontakt. Za příplatek 500 Kč ročně je možno zveřejnit webové stránky a fotku.

Objednávkový formulář pro zveřejnění kapely

Přehled kapel

Lubomír Piskoř - posezení s harmonikou

Vystoupení je bez jakékoliv aparatury a maximální délka trvání je 4 hodiny. tel. 602 744 055

http://www.premiermusic.cz/sluzby/posezeni-s-harmonikou


LuLu Band

Kapela hrající především české a slovenské hity různých žánrů pop, rock, folk, country i lidových písní. Naše produkce je vhodná na oslavy a párty všeho druhu. Firemní akce, rodinné oslavy a společenské akce. Název kapely LuLu Band vychází ze dvou křestních jmen zakládajících členů kapely Lubomír Zalubil a Lubomír Piskoř. Všichni členové kapely jsou zkušenými muzikanty a jsou připraveni vás skvěle pobavit na jakékoliv vaší párty či oslavě.

http://luluband.cz


MICHAL TUČNÝ REVIVAL BAND

Jsme revival Michala Tučného na Moravě, se sídlem ve Frýdku-Místku. Naše produkce je vhodná pro společenské a obecní akce, festivaly, kluby, firemní a soukromé večírky. V neposlední řadě jsou uspěšné i samostatné koncerty. Celý koncert je spíš vzpomínka na velkou osobnost a nezapomenutelnou legendu české country, Michala Tučného.

http://www.michaltucnyrevival.cz/